ЗАБРОНЮВАТИ ТУР
Ваше імя
Номер телефону
Обрати тур
Дата поїздки
Кількість людей
+
«Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності»

ОБРАТИ ТУР

ЕКСКУРСІЙНО-ПОЗНАВАЛЬНИЙ ТУР

СІМЕЙНА ПОДОРОЖ В АСКАНІЮ-НОВУ

ОПИС ТУРУ:

Відпочиваємо та подорожуємо всією сім’єю!


Для Вас: перлина Херсонського степу біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Біосферний заповідник “Асканія-Нова” ім. Ф.Е. Фальц-Фейна знаходиться на півдні Херсонщини. Заповідник був створений в далекому 1898 році німецьким бароном Фрідріхом Фальц-Фейном, як приватна природоохоронна територія з екзотичними тваринами. Відтоді “Асканія” пережила багато трансформацій. В 1983 році заповідник отримав статус біосферного, а в 1984 році увійшов до мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.


“Асканія-Нова” – це справжня перлина української природи, яка вже давно набула всесвітньої слави. В “Асканії” поєднались цілинний таврійський степ та мрія людини створити щось назвичайне. Тут зростають унікальні рослини, гніздяться рідкісні птахи та живуть тварини з різних континентів.


Територія заповідника поділена на три частини: північну, південну та Великий Чапельський під. Останній являє собою природну низовину та є абсолютно заповідною територією, тут тварини перебувають у вільному випасі. В степу можна побачити сайгаків, бізонів, коней Пржевальського, антилоп та інших рідкісних тварин. У полі зростає велика кількість червонокнижних рослин, серед них і ендемік “Асканії-Нової” – Рябчик шаховий.


В “Асканії” знаходиться один з найкращих дендропарків України, який функціонує завдяки складній зрошувальній системі. Наявні зоопарк та орнітопарк.


В заповіднику ведеться успішна робота з розведення та селекції тварин. Так, в “Асканії” було виведено кілька нових порід овець. Заповідник регулярно продає рідкісних тварин для колекцій зоопарків по всьому світу.


Біосферний заповідник “Асканія Нова” унікальне явище не тільки для України, а й для всього світу. Це найбільший степовий заповідник Європи, який щорічно відвідують близько 140 тисяч туристів.


ПРОГРАММА ТУРА:

Виїзд з: Дніпрорудне - 5:15, Енергодар - 6:00, Кам’янка-Дніпровська - 6:30. Переїзд комфортним автобусом із зупинками на заправках.

10:00 – прибуття до заповідника «Асканія-Нова».

Екскурсійна програма з екскурсоводом «Перлина степу». Екскурсія займе 2,5 години, в ході якої Вас познайомлять з дендропарком та зоопарком!

13:00-14:00 – вільний час.

Буде змога зробити яскраві фото, придбати на пам’ять сувеніри, пообідати.

14:00 – збір та відправлення з Асканії-Нови.

Приблизне прибуття додому - близько 18:00.


УМОВИ ТА ВАРТІСТЬ ТУРУ:

дитячий (до 16р.) - 550 грн.

дорослий - 650 грн.


В вартість туру входить:

  • проїзд по всьому екскурсійному маршруту;
  • екскурсійна программа та вхідні квитки;
  • страховой поліс;
  • супроводження організатора;
  • комфортабельний автобус.

Вартість туру вказана за одну людину.


В вартість туру не входить:

  • харчування;
  • сувеніри.

Турагенція «Наталі-Тур» не несе відповідальності за погодні умови,

пробки на дорогах, ремонти доріг.


Бажаємо всім гарних вихідних та яскравих вражень!

Made on
Tilda